Furgon Mercedes-Benz 208 CDI Viti 20

Shitet nga: Luan 22 Nën 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu
Kamjo......: manual
KM.........: 144000

Shiten 2 Furgona Mercedes Benz 208 CDI. Me dogane te paguar. Ngjyre blu.
Motor 2.2. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.

Njeri eshte Viti 2005 me 144.000 Km / Cmimi 4500 €.
Tjetri eshte Viti 2004 me 167.000 Km / Cmimi 4000 €.

Rruga Ali Visha, perball shkolles Osman Miderizi.

Nr TEL 0683910981
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim