Furgon Fiat Ducato dizel -98

Shitet nga: diu 28 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet fugoni me targa italiane e sapo ardhur
Sherbimet e bera para nje muaji
Cmimi 3600€ i diskutueshem
Nr teli. 0693131601
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim