Ford transit (2.4 tddi)

Shitet nga: Dashi 26 Nën 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet ford transit 2.4 tddi viti 2002 furgon malli kapaciteti 3.2 ton ... Peshe e pergjithme 5.5 ton furgoni eshte ne gjendje te shkelqyer me dokumenta shqiptare te rregullta deri ne fund te shtatorit 2016 te gjitha te paguara nuk esht perdor as edhe nje dit ne shqipri.. I ardhur nga Franca ne korrik te ktij viti sherbimet jan te bera te gjitha ne france ka 170000 km origine i gatshem per cdo lloj prove ...ngjyra e bardhe cmimi 4800 euro flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim