Ford Transit dizel -90

Shitet nga: Ford 04 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   1 400 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ford Tranzit , naft viti 90, i mbyllur, letrat e sapo paguara, Targa AA.. , ne gjendje te mire pune, shitet per arsye mosperdorimi (mbyllje aktiviteti)

Shitet 1,400 Euro e disk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim