CAT 432 D viti 2003

Shitet nga: Flori 07 Mar 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
catpilar 432 D viti i prodhimit 2003, me impiant matrapiku hapje dhe zgjatje, me 3 kova gjendje, ne gjendje te shkelqyer , e gatshme per cdo lloj prove. e sapo targuar ..per me shum informacion kontaktoni ne nr e tel..0682207147
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim