Transport mallrash

Shitet nga: Shehu trans 29 Nën 07:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

SHEHU TRANS
+355 68 22 25 666
info@shehutrans.com
www.shehutrans.com
transport mallrash
© 2015 Shehu Trans
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim