Nderrohet Caterpillar 320B

Shitet nga: Enver 21 Nën 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Caterpillar 320B ne gjendje perfekte pune dhe me sherbime te sapo kryera. Nderrohet me makin me vler Deri me 10000 Euro plus diferencen. Cmimi 25000euro I diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim