MERCEDEZ BENZ 2628 6X6 3AKSE -87

Shitet nga: bledi 25 Sht 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Tiranë
Kamioni esht ne gjendje shum te mir pune dhe cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim