MERCEDEZ BENZ 26 28 6X6 1987

Shitet nga: bledi 25 Sht 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 LEK

Komuna: Tiranë
kamioni esht ne gjendje shum te mir dhe me taksa te paguara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim