MERCEDENS SPRINTER -06

Shitet nga: soni 22 Maj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Tiranë
SPRINTER 2006 NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI NGA ANA XHENERIKE DHE MOTORRIKE TAPICERIA E KUQE ME TE ZEZE NGJYRE E BARDHE ME DVD MP3 GPS CAMERA ( 3 ) SISTEM MUZIKE ETJ ETJ....KONTAJTONI NE NR E TEL 0697898722 . FALEMINDERIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim