Kamjoncine Mercedes Benz 609 -87

Shitet nga: Fetah 19 Qer 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet kamjoncine Mercedes-Benz 609 e viti 1987 ne gjendje shume te mire pune me kondicioner dhe kasetofon, mban deri ne 3.5 ton peshe.

Permasat jane: e gjate 4.3m, e larte 2.20, e gjere 2.20.

E pershtatshme per cdo lloj transporti, eshte perdorur per transport moblijesh me pare.

Cmimi i diskutueshem.
Cel: 0693071560
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim