Kamjoncin mercedes benz 410

Shitet nga: Adi 05 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Tonazhi 4.2 ton viti prodhimit 93 e kembej dhe me kamjoncin vit prodhimi me te ri kundrejt vleres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim