Kamjon volvo

Shitet nga: riti 29 Nën 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Tiranë
Kamjon volvo 420; viti 97; goma te reja 100%; NE GJENDJE TE shkelqyer motorike dhe xhenerike;
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim