Kamjon Iveco,

Shitet nga: Marjo 04 Dhj 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kamjon iveco 330-30,viti 92,me letra te paguara deri ne dhjetror 2015 siguracion deri ne prill 2016,Goma te reja 100%,gazan italian 15m,Makina esht ne gjendje Shum te mire motorrike dhe xhenerike,Goma 13 22.5,shkarkon ne 3 pozicionet,e shkruar ne leje te qarkullimit 33ton ngarkes,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim