Kamioni me vinc ne gjendje shum te mir

Shitet nga: blendi 21 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Iveko 1978 ,me vinc deri ne 10 m lartesi,pesha qe mban kamioni shkon deri ne 4 ton,eshte ne gjendje shum te mir,si ne motor ashtu dhe si strukture,7 goma te reja 130/128 L , ka 3 muaj qe ka ardhur nga italia dhe nuk eshte perdorur fare ne shqiperi.motor 5000 nafte....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim