Kamionet Opel -00

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 10 Tet 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Opel ,manual,diezel.me letra te paguara ,me cisterne uji,3000 litershe.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim