Kamionet 609 -1994

Shitet nga: ylli selanik 27 Gsh 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shesim kamiocine model 609 me karoceri 4.5 metra te gjate model 1994 ne gjendje shume te mire sapo e ardhur nga greqia me dogane te paguar dhe nje vit letra te prera pranojme cdo lloj kontrolli e pa punuar ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim