Kamioncine Daihatsu Hijet benzin -06

Shitet nga: Guri Dashi 25 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje te perkryer, e sapa ardhur nga Japonia dhe me dokumentacion te paguar derin ne Nentor 2015.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim