Kamion bizarke 5 vendeshe

Shitet nga: ylli 14 Tet 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
kamjon bizarke 5 vendeshe medokumenta te rregullta dhe ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim