Kamion Mercedez benz 26 28 6x6 viti 1987 3akse

Shitet nga: Bledi 06 Qer 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kamioni esht ne gjendje shum te mir, dhe me cmim te arsyshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim