Kamion Mercedes-Benz 19-22 4X4+Reduktor -90

Shitet nga: Lindi 07 Nën 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz Kamion 19-22 Makine Eshte Ne Gjendje Te Shkelqyer Me Dy Dyfrenciale Te Tipit Te Ri Makina Eshte me 8 Marshe 4 Malor Dhe 4 Marrshe Fushore Eshte Edhe Me C
Makina Eshte Vetshkarkuse Nga Te 3 Anet Hapen Dhe Mbyllen Spondat Vete Kur Shkarkon. Me Bllokazh Para+Mbrapa 4x4 Ka Dhe Reduktor Motorrin e Ka Ne Gjendje Te Shkelqyer! Te Interesuarit Te Kontaktojne Ne Nr.Cel:068 59 09 666 Makina Eshte E Gatshme Per Cdo Lloj Prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim