Kamion DAF 95 480 XF

Shitet nga: Erviskastrati 08 Gsh 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet kamon daf viti 2004 me kondicioner kambio automat me goma te reja sapo te nderruara po kshu dhe trali i ka gomat e reja makina eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim