Iveco 35.10 Turbo Diesel

Shitet nga: Sula 10 Tet 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjëndje të mire,me vinc dhe veteshkarkuese.E përshtatshme për cdo lloj aktiviteti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim