Iveco - Magirus Deutz-nderrohet me furgon 18-22 ..

Shitet nga: Klodi 19 Tet 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Karoatrec Iveco-Magirus Deutz me platforme rreshkitese me pult.Kapaciteti mbartes 4 ton.Mjeti mund te mbaje pa problem makina te uleta sportive dhe gjithashtu lehtesisht;furgona dopjo gome,zetora bujqesore,pirungritesa,mini eskavator,rula dhe cdo lloj mjeti deri ne 4 ton.Eshte me dokumenta te rregullta paguara.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim