IVECO MAGIRUS 2002

Shitet nga: tur 05 Qer 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Tiranë
IVECO MAGIRUS e vitit 2002 ngjyr e kuqe me te bardhe ,me pedane ,karrel 400 kuaj fuqi euro 3 kambie gjus atomat 400.000 mije km/h goma te reja , me dogane, letra te paguara per brenda dhe jashte shqiperise. makina eshte ne gjendje perfekte .mund ti beni cdo kontroll.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim