Furgon transporti per pasagjer -03

Shitet nga: Pat Rexhmati 19 Nën 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Tiranë
Furgon pasagjeresh per transport interurban Sprinter CDI 208
Sendilje 8+1
Gjendje shume e mire motorike dhe gjenerike.
ABS, SRS, Airbags etj.
Me dogane te paguar dhe dokumenta te rregullta.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim