Furgon Renault Master 2.8 Dti -00

Shitet nga: Shpendi 11 Tet 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Furgoni eshte i sapo ardhur nga italia dhe me letra italiane. Eshte ne gjendje te mire dhe eshte perdorur shume pak ne shqiperi. Cmimi 3500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim