Furgon Mercedes Sprinter dizel -99

Shitet nga: rrushi 11 Tet 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Autobuz sprinder 14 vende me kondicioner para dhe mbrapa . Hapje dere me buton me televizor dvd telefon .
Dopjo xham ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike .viti i prodhimit 1999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim