Furgon Mercedes-Benz, transport malli 3.5ton

Shitet nga: Migel 20 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 299 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
KM.........: 170000

Shes fugon transport malli 3.5 ton tipi Mercedez Benz 412 D.
Viti i prodhimit 1998.
170 mije Km origjinale.
Dopjo gome.
Dokumenta te rregullta.
Gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.

Fugoni mban logot si ne foto.

Cmimi 7300€ i diskutueshem
Cel:0698977999
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim