Furgon IVECO Daily 2800 2002

Shitet nga: Landi 27 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Viti i prodhimit - fund 2002
3.5 ton perdoret dhe me patente B
izotermik me frigorifer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim