Furgon Ford Transit dizel -90

Shitet nga: astrit 07 Sht 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Ford transit viti 90_91me kondicionier ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Shitet për arsye të mospërdorimit Mund të jepet dhe me qera për shkolla aktualisht ka 12 +1vende
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim