Furgon Fiat Ducato dizel -04

Shitet nga: gentjan sina 22 Krr 13:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Furgoni ne fjale ka kapacitet 3 ton, motorr 2.8 me nafte, eshte podhim i vitit 2004, eshte ne gjendje shume te mire teknike, eshte me letra te regullta dhe taksa te paguara deri ne korrik te vitit 2014 , mjeti ne fjale ka arrdhur nga Italia
perpara 1 viti dhe ne shqiperi thuaj se nuk ka bere pune fare.
Shitet per arsye familjare!

numer kontakti;0685518437
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim