Ford tranzit -01

Shitet nga: Bledar 14 Maj 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ford Tranzit me timon ne krah te djathte. Furgon per mallra. Motor 2400 cc. Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim