Ford -87

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 10 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Komuna: Tiranë
Ford 1987 , manuel , benzin + gaz , me targa , me taksa te papaguara (3 vjet ) ,(me 2 krevat dopjo , 1 tek , me banjo,me dush , me frigorifer, sobe gazi, depozite uji ,etj etj .....)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim