Fiat doblo -02

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 01 Tet 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Fiat doblo 2002 ,manual,diezel,per transport mallrash ,me dogane te paguar , me marreveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim