Fiat Ducato 2.8 TD I Blinduar

Shitet nga: Privat 23 Sht 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shes Fiat Ducato me motorr 2.8 TD .
Ne gjendje shume te mire e i cili perdoret per bartjen e parave dhe gjesendeve te vlefshme!..


Numrat kontaktues:
+38649149019
+37745301301
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim