FLM. MERR JEP.AL U SHIT

Shitet nga: Edmon 03 Qer 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Tiranë
Sprinter 313 CDI i vitit 2006 me 134 000 km i perdorur ne itali ka vetem 2 muaj ne Shqiperi.i jane bere te gjitha sherbimet tek koncesionari MERCEDES BENZ ne Lecce(lehtesisht e vertetushme).eshte ne gjendje perfekte nuk ka asnje demtim si motorrike dhe xhenerike.Gomat jane te reja, bateria eshte e re, vaji dhe filtrat sapo jane nderruar.me dokumentacion te rregullt .shitet per arsye mosperdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim