DAF XF euro 3

Shitet nga: Kadri 27 Nën 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
DAF XF euro 3, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , me sherbime te bera te DAF-i ne Selanik. Dokumenta te rregullta deri ne maj 2015, ka rreth 900 000 km orgjinale mund ta kontrolloni ku te deshironi,

Cmimi i Diskutueshem
Per me shume detaje ,te interesuarit te kontaktojn ne nr:0684321111 ose me email:no1ashensore@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim