Bager liebherr 914litronic viti 1999

Shitet nga: liebherr 914 viti 1999 30 Nën 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
bageri gjendet ne kosov dhe osht shum i mir dhe gjendje pune siq shifet dhe ne foto nese jeni te interesuar na kontaktoni ne +37744686848 ose +38649612620
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim