Atego 1228 Mercedes

Shitet nga: adi 16 Qer 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 500 EUR   19 500 EUR

Komuna: Tiranë
shitet kamion Benz
vit prodhimi 2002 me dokumenta te rregullta (per brenda dhe jashte shtetit)
gomat e reja te vendosura para 1 viti me sobe , kondicioner Vetem Kazani eshte 9.7metra
16.500 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim