Trailer Renault Magnum 480 hp.

Shitet nga: ylber 07 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Tiranë
Përshkrimi: Trailer 2004 euro 3, Gomat 50%, 600.000 km, dy serbratore , një 650 litra dhe një 450-litër,brenda i pajisur me cope vebasto.Traileri është si i ri brenda dhe jashtë
Traileri ndodhet ne itali mund te kontaktoni ne nr +393202149685 ose ne viber po ne te njetin nr ose mund te merrni kushuririn tim ne shqiper per me shum info ne nr +355692159040
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim