SCANIA 94-260 4x2 Frigorifer viti1998 me 149.0..

Shitet nga: Bashkim Mani 09 Nën 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pesha e ngarkeses 13.500 kg pesha totale 20.500 kg, me dere te pasme ( vet n'garkim hydraulik), me servic totalisht sapo te perfunduar dhe me kontroll teknike deri 30.10.2015 norvegjes. Kamion eshte ne norvegji eshte regjistruar ne emrin tim ( c'mimi nuk perfshin transportin). Por kjo eshte ne deshiren tuaj nese doni ne shqiperi qe ta sjell une, apo ju deshironi qe me kete c'mim ta merrni ne dorezim nga destinacioni i tanishem. Interesuari ne marrveshje perpara se kamioni te nise trasportohet per ne shqiperi duhet te kryej pagesen 50% te mallit. plus shpenzimet e transportit dhe doganes. Dhe ne arritje te mjetit ne destinacionin tuaj duhet kryer pagesa 100%.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim