Mercedes Sprinter 212,me 9 Ulese ,VITO 108 me F..

Shitet nga: Benzat 01 Jan 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Sprinter 212,viti 1999,me 9 Ulese i gjate dhe i larte, 3000 €

Vito 108 CDI; Viti 2003,130 000 km,Me Frigo , 3500 €


Te gjitha Makinat jane ne gjendje te rregullte

jane ne Mynih te GJermanise

me shume informata ne Tel,email,viber

Internet

Kaltrin Automobile
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim