Ford Transit -05

Shitet nga: shpetim 24 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Ajer te kondicionuar sensor parkimi alarm dhe zgar. Esht e mirmbajtur nuk esht punuar fare ne shqipri nuk esht pir duhan as njher brenda saj. Esht e gatshme per cdo lloj prove
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim