SEADOO 255 RXP SUPERCHARGER 2007

Shitet nga: jet ski 22 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Skutera uji
Motorri esht ne gjendje shum te mire shitet dhe ndrrohet flmn
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim