Motorr uji yamaha vx 1000 viti 2008

Shitet nga: erald 15 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Skutera uji
shitet motorr uji yamaha vx 1000 viti 2008. me dogane te paguar me karrel , leje lundrimi dhe te gjitha dokumentat,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim