Mercury motor

Shitet nga: Bujar 09 Tet 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Pjesë dhe pajisje
4 goditje, injeksion elektronik të karburantit, trim fuqia dhe anim, fillimi elektrike, drejtues të largët, fillon motorike dhe shkon mirë, priza të reja elektrike, e re shtytës pompë uji, lubrifikim ri gear, 203 orë
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim