varke pedalone

Shitet nga: romeo 23 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
shitet varke pedalon me timon dhe shum ekstra te tjera esht 420 me 150
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim