Skaf FOUR VINNS

Shitet nga: eneo 14 Jan 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR   15 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Shitet skaf Four Vinns 180 kubik ,, 8 vende,,motorr benzin,,,ngjyre e bardh origjinale,,, 6 metra gjatesia,,,,llotji i motorrit i brendshem,,,,viti 1999,,,targa Michigan me dogane te paguar. Shum pak i perdorur,,i sapoardhur nga Amerika..Prodhues Volvo Pente U.S.A cmimi 13 mij euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim