Organo GEM WK 2 oriental ngjyrë e zezë në gjend..

Shitet nga: Edlir 11 Sht 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tepelenë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shitet organo GEM WK 2 oriental .shoqërohet dhe me mbi 15 disketa orgjinale me ritme nga të tëra rrymat muzikore + popullore të muzikes shqiptare.shitet për arsye mospërdorimi çmimi i diskutueshëm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim